häbi on… 1

l2ti_03.jpgsest eelmisest postitusest on möödas täpselt 1 kuu. Jube. Aga kevad võttis oma, sest nagu alati minu valdkonnas, on just kevaded eriti kiired ja täis erinevaid töiseid tegevusi. Vaja ju enne suve mõned asjad ikka ära ka lõpetada, sügisel nagunii ei mäletaks enam miks ja kuidas ja kas üldse teha sai… Ja õnneks möödus sel kevadel üsna palju aega ka vabas õhus, mille tulemusena siit-sealt nahka veel endiselt koorub. Aga õnneks koorusid kõige selle tulemusena ka mõned uued pildid.

Kunagi hallil ajal sai teha tiiruke Virumaal, Rakvere kandis

neeruti_j2rv.jpgneerutim6is.jpg

seejärel sai korra läbi hüpatud Viljandist

vil_kunst_02.jpgvil_kunst_07.jpgvil_kunst_05.jpg

siis varsti Pranglile põrutatud

pranglimine_30_3.jpgpranglimine_18.jpgpranglimine_40_1.jpgpranglimine_43.jpg

ning pärast seda mõned päevad Lätimaal

l2ti_04.jpgl2ti_05.jpgkuzu_panoplanet.jpgl2ti_07.jpg

viimaseks ja täpiks “i” peal Hansapäevad Viljandis oma mitmekülgse programmiga.

hansa_03.jpghansa_08.jpghansa_20.jpghansa_21.jpghansa_22.jpghansa_26.jpghansa_28.jpghansa_30.jpg

Aga missiis et häbi on, vähemalt pole kunagi ühtegi nii paljude piltidega postitust olnud. Ja pildid nagu ikka pildiSTOOP’is.

One comment on “häbi on…

  1. tiia juuni 28,2008 00:42

    aga ilusaid pilte pole kunagi pikk aeg oodatal.

    väga hääd ja mind isiklikult pani seisatama pilk hauaristidel.
    hauaristiallee…. pole kunagi sellelt kõrguselt vaadanudki.

Comments are closed.