Ehee, ei ole vigaselt kirjutatud ugri-mugri. Tegelikult on lihtsalt Mukri. Mukri raba nimelt. Äraütlematakenakoht. Ausalt. Eriti päikesetõusul. Lausa lust oli vaadata, kuidas päikesekiired kuldasivad puudelatvu ja udu nagu kuldne jõgi puude vahel voogas. Ja kõik need muud luulelised metafoorid. Ahjaa, keda huvitab, siis Mukri raba asub Kehtna vallas.
Aga igatahes avastasin ma enda jaoks ühe raba, kuhu tasub tagasi minna. Loosalu ja Keava olidki juba ära tüüdanud. Lisaks on Mukri rabas paganama kõrge torn, millest avaneb paganama hea vaade.
Nii et ukri-mukri sai koguni ekstra endale pühendatud albumi, mis jääb lisanduvaid pilte ootama. Loomulikult pildiSTOOP’is, kus siis veel.
Ega jh. Väga ilus koht oli.
Kindalsti lähme sinna veel. 😀
Huvitaks. Kuidas tornini jõuda?
Kõnnid mööda laudteed.
http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id=UU82&user_id=at&bbox=556776,6511544,557171,6511850
Tegelikult kui autoga minna, siis on mõtteks veidi edasi sõita ja vastehitatud puhkeala juurest minna, seal vist on mingi uus laudtee ka.