ukri-mukri 3

mukri_17.jpgEhee, ei ole vigaselt kirjutatud ugri-mugri. Tegelikult on lihtsalt Mukri. Mukri raba nimelt. Äraütlematakenakoht. Ausalt. Eriti päikesetõusul. Lausa lust oli vaadata, kuidas päikesekiired kuldasivad puudelatvu ja udu nagu kuldne jõgi puude vahel voogas. Ja kõik need muud luulelised metafoorid. Ahjaa, keda huvitab, siis Mukri raba asub Kehtna vallas.

Aga igatahes avastasin ma enda jaoks ühe raba, kuhu tasub tagasi minna. Loosalu ja Keava olidki juba ära tüüdanud. Lisaks on Mukri rabas paganama kõrge torn, millest avaneb paganama hea vaade.

mukri_panoraam_2.jpg

Nii et ukri-mukri sai koguni ekstra endale pühendatud albumi, mis jääb lisanduvaid pilte ootama. Loomulikult pildiSTOOP’is, kus siis veel.

3 thoughts on “ukri-mukri

  1. KuuFi mai 17,2008 21:34

    Ega jh. Väga ilus koht oli.
    Kindalsti lähme sinna veel. 😀

  2. ets juuni 19,2008 12:01

    Huvitaks. Kuidas tornini jõuda?

  3. namstoop juuni 19,2008 14:52

    Kõnnid mööda laudteed.
    http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id=UU82&user_id=at&bbox=556776,6511544,557171,6511850

    Tegelikult kui autoga minna, siis on mõtteks veidi edasi sõita ja vastehitatud puhkeala juurest minna, seal vist on mingi uus laudtee ka.

Comments are closed.