Väljavõte uudistest: “seoses üleüldiselt kehvade ilmastikuoludega jäi 21.02.2008 varahommikuks planeeritud kuuvarjutus ära ning seda näidatakse selge öö korral esimesel võimalusel uuesti. Valitsus palub säilitada rahu ning jälgida meediakanaleid edasise informatsiooni osas.”
Jeah, right… aga võiks ju olla selline uudis. Paraku tuleb kurbusega tõdeda, et kuu oli tõesti varjus. Pilve varjus. Ja seda etendust enam uuesti ei korrata.
Eks peab siis jälle ootama – järgmine võimalus Eestis kuuvarjutust näha on 21.12.2010. Aga siis ei näe paraku tervet varjutust, vaid ainult algust, nii et nutune lugu küll. Pilved võiks ennast põlema panna ja ära aurata.
Hmm… pagan võtaks, seda nad ju tegidki, sest udu oli ka…. :-s
Raplamaal oli ka ülinigel ilm :S… Ajasin isegi ennast öösel voodist üles ja tegin ühe jalutusäigu õues, midagi ei olnud kahjuks näha.