Ei ole siin mingit tulekut, puhas minek. Ja ma südamest loodan, et minek on ka snapshot’il. ;-). Tegelikult valetasin. Üks tulek on ka ikka, aga küll sellel tulekul ka lõpuks minek on.
Ahjaa, lubatud tulek ka.
XUNNMDTN
Ei ole siin mingit tulekut, puhas minek. Ja ma südamest loodan, et minek on ka snapshot’il. ;-). Tegelikult valetasin. Üks tulek on ka ikka, aga küll sellel tulekul ka lõpuks minek on.
Ahjaa, lubatud tulek ka.
XUNNMDTN
Väga šeff seeria
see liiklusmärk on küll ülimalt hea.
kogu seerias on aga väga head leiud
Kaunid võtted.
Eriti see putukas-mutukas…
ja muidugi minek läbi raba, kohe võtaks jalad selga ja läheks 🙂
No siin blogis on alati ainutlt väga kaunid pildid… Sellest seeriast mulle sympatiseerib eriti rattavõistlus Viljandis..
Leninikujude pildistamine on mul eriline kirg. Ei tulnud mul endal kahjuks pähe, et see ka mineku teema alla käib. Nutikas!
Uskomattoman upea kuvasarja sinulla!
Jokaisella kuvalla on hieno tarina esitettävänään.
Näkemystä ja oivallusta 🙂
Väga lahedad pildid. Mind köitis ka enim see rattavõistluse pilt oma vastuolulisusega (liikuma peaks ikka ju ratturid, mitte oksad).
He-hee .. ja Lenin muidugi kõige ees suunda näitamas. Jah, paljukest me sest tegelikust Leninist teame.
Mehhiklased on tõesti rahulikud .. ja muretud. Isegi teekonna pildilt õhkub seda.
Väga lahe seeria tõesti!. super!!!!!