Pole küll tänased pildid, aga vähemalt sellest kevadest ja suhteliselt värsked ja suhteliselt pikad ja suhteliselt rohelised. Ai kuidas mulle meeldib Volna-9 bokeh!

pikk ja roheline I

pikk ja roheline II

pikk ja roheline III

pikk ja roheline IV

pikk ja roheline V
Macro 😛
Pungad on nii vahvad, ma ka neid aina imetlen. Esimene on sirel, viimane (muru)lauk, aga kes see keskmine küll olla võiks?
Viimane meenutab kangest’ miskit… vist mõnda Maci raali taustapilti.
loodus on ikka kunstnik ja annab teistelgi võimaluse kunsti teha. kust muidu tulevamd need odade ja mõõkade ning vappide kaunistused. kõrvarõngaste mood ja muud ilu asjad.
igavesti ilus on lähedalt vaadata.
Erikoisia ja erittäin upeita kuvia kaikki. Vihreän eri sävyt (kuva V) sellainen, jota jää katselemaan pitkään.
Kaunista!
Murulaugu pildilt on heea näha, kui kirju võib olla ainult ühe värvi toonidega mängimine!
Väga ilus!
Ilusat rohekat värvi mitmes toonis.
eriti uhke on esimene pikk ja roheline: justkui kuningas troonil.
Viimane “rohelus ja pikkus” on lihtne ja kaunis…
Imeilus on see viimane roheline pilt!