pikk & roheline 10

Pole küll tänased pildid, aga vähemalt sellest kevadest ja suhteliselt värsked ja suhteliselt pikad ja suhteliselt rohelised. Ai kuidas mulle meeldib Volna-9 bokeh!

pikkjaroheline_02

pikk ja roheline I

pikkjaroheline_03

pikk ja roheline II

pikkjaroheline_01

pikk ja roheline III

pikkjaroheline_04

pikk ja roheline IV

pikkjaroheline_05

pikk ja roheline V

10 thoughts on “pikk & roheline

  1. Köögikata mai 15,2010 09:14

    Pungad on nii vahvad, ma ka neid aina imetlen. Esimene on sirel, viimane (muru)lauk, aga kes see keskmine küll olla võiks?

  2. ÖöHulkur mai 16,2010 00:53

    Viimane meenutab kangest’ miskit… vist mõnda Maci raali taustapilti.

  3. tiia mai 16,2010 09:51

    loodus on ikka kunstnik ja annab teistelgi võimaluse kunsti teha. kust muidu tulevamd need odade ja mõõkade ning vappide kaunistused. kõrvarõngaste mood ja muud ilu asjad.
    igavesti ilus on lähedalt vaadata.

  4. Jasnajan Puukissa mai 16,2010 10:24

    Erikoisia ja erittäin upeita kuvia kaikki. Vihreän eri sävyt (kuva V) sellainen, jota jää katselemaan pitkään.

    Kaunista!

  5. kaamos mai 16,2010 15:08

    Murulaugu pildilt on heea näha, kui kirju võib olla ainult ühe värvi toonidega mängimine!
    Väga ilus!

  6. Larko mai 17,2010 00:06

    Ilusat rohekat värvi mitmes toonis.

  7. helve mai 17,2010 09:20

    eriti uhke on esimene pikk ja roheline: justkui kuningas troonil.

  8. Eve (ihanathaasteet) mai 17,2010 14:06

    Viimane “rohelus ja pikkus” on lihtne ja kaunis…

  9. killuke mai 22,2010 01:56

    Imeilus on see viimane roheline pilt!

Comments are closed.