fotojaht: minek 9

Ei ole siin mingit tulekut, puhas minek. Ja ma südamest loodan, et minek on ka snapshot’il. ;-). Tegelikult valetasin. Üks tulek on ka ikka, aga küll sellel tulekul ka lõpuks minek on.

Minekusuund. Narva linnuse Lenin

Minekusuund. Narva linnuse Lenin

Kiire minek. Hommik Peipsil.

Kiire minek. Hommik Peipsil.

Võidu minek. Rattavõistlus Viljandis.

Võidu minek. Rattavõistlus Viljandis.

Hea tee minemiseks. Mukri raba.

Hea tee minemiseks. Mukri raba.

Kohe on minek... Elu heinarullil.

Kohe on minek... Elu heinarullil.

Rahulik minek. Mehhiko, Oaxaca - Puerto Angel vahel.

Rahulik minek. Mehhiko, Oaxaca - Puerto Angel' vahel.

Viimane minek. Tallinn, Mustamäe

Viimane minek. Tallinn, Mustamäe

Raske minek. Teravmäed, Colesdalenis.

Raske minek. Teravmäed, Colesdalenis.

Ettevaatus, muidu on minek! Ungari, Budapest

Ettevaatus, muidu on minek! Ungari, Budapest.

Ahjaa, lubatud tulek ka.

Jõuline tulek. Peipsi.

Jõuline tulek. Peipsi.

XUNNMDTN

9 thoughts on “fotojaht: minek

  1. roosa põder apr. 24,2010 19:56

    Väga šeff seeria

  2. tiia apr. 24,2010 20:46

    see liiklusmärk on küll ülimalt hea.
    kogu seerias on aga väga head leiud

  3. tegelinski apr. 24,2010 21:48

    Kaunid võtted.
    Eriti see putukas-mutukas…
    ja muidugi minek läbi raba, kohe võtaks jalad selga ja läheks 🙂

  4. Ihanathaasteet apr. 24,2010 21:50

    No siin blogis on alati ainutlt väga kaunid pildid… Sellest seeriast mulle sympatiseerib eriti rattavõistlus Viljandis..

  5. Larko apr. 25,2010 12:55

    Leninikujude pildistamine on mul eriline kirg. Ei tulnud mul endal kahjuks pähe, et see ka mineku teema alla käib. Nutikas!

  6. Jasnajan Puukissa apr. 25,2010 14:42

    Uskomattoman upea kuvasarja sinulla!

    Jokaisella kuvalla on hieno tarina esitettävänään.
    Näkemystä ja oivallusta 🙂

  7. Köögikata apr. 25,2010 18:01

    Väga lahedad pildid. Mind köitis ka enim see rattavõistluse pilt oma vastuolulisusega (liikuma peaks ikka ju ratturid, mitte oksad).

  8. Voldemar-August apr. 25,2010 22:00

    He-hee .. ja Lenin muidugi kõige ees suunda näitamas. Jah, paljukest me sest tegelikust Leninist teame.
    Mehhiklased on tõesti rahulikud .. ja muretud. Isegi teekonna pildilt õhkub seda.

  9. Annika apr. 26,2010 00:14

    Väga lahe seeria tõesti!. super!!!!!

Comments are closed.