fotojaht: võti 5

Üks.

viimane võti

viimane võti

5 thoughts on “fotojaht: võti

  1. kukupai juuli 26,2010 00:06

    tore näha, et ma polnudki ainuke, kes võtme all mutrivõtit mõtles (saevõtit ja toruvõtit ei leidnud üles)…

  2. Köögikata juuli 26,2010 01:15

    Oi, mul tuli just veel üks võti pähe. Tea, kas peaks uue postituse tegema?
    Aga see viimane võti on lahe!

  3. Ninataga juuli 26,2010 11:29

    töövõit ma ütleks 😀

  4. kaamos juuli 26,2010 19:42

    Võtmete Nagasaki.

  5. killuke juuli 31,2010 11:13

    nagu muster! võiks mõnele tööülikonna kangale sobida 🙂

Comments are closed.