fotojaht: pea 12

Mitu pead on mets? Või oli see puud? Või mitu pead oli hoopis mitu pead? Või kaks pead oli kaks metsa?

kuulsad pead

kuulsad PEAd

kaks pead

kaks PEAd

toompea

toomPEA

PEAlik

PEAlik

@$*&PEA

@$*&PEA

mitmemõtteline PEA

mitmetähenduslik PEA

kalapeal

vana PEA*

* pildil olev pea ehk nii vana ei olegi, aga pilt küll. Kunagi hallil ajal Zenit’i abil kusagil Emajõe Suursoo sügavustes klõpsatud ning kehva skänneriga skännitud. Ei hakanud siis kohendama ka.

12 thoughts on “fotojaht: pea

  1. torbik juuli 11,2010 01:10

    ohh, edev obje selle toompeaga.
    aga kus need leenineid tänapäeval näga saab?

  2. namstoop juuli 11,2010 09:21

    Toompea on tegelikult panoraam.

    neid konkreetseid lenineid Eestis ei näe, selleks tuleb Moskvasse sõita ja Gorki parki külastada. Seal on karjakaupa teis tegelasi ka.

  3. Köögikata juuli 11,2010 11:06

    Rikkalik peakollektsioon!

  4. tiia juuli 11,2010 15:01

    see kalapea on kuidas nüüd öelda, eemaletõukkev, millegipärast tänase soojaga tunnen ma lausa haisu..
    🙂 ja pealiku pildil vaatasin algul, et tal on hamburger käes :)))
    mitut sorti häid pilte!

  5. iltaka juuli 11,2010 21:58

    ToomPEA on eriti muljetavaldav pilt.

  6. kaamos juuli 11,2010 23:05

    Pealik on kuidagi lummav pilt, mis tunne on küll tänapäeval olla keegi, kes kunagi määras kõik ja praegu…?

  7. namstoop juuli 11,2010 23:27

    Heh, selle pealiku kohta võib pajatada sellise loo, et tegu oli tänavaesinejatega mingi indinaanifestivali raames Mexico Citys. See, mis tal käes on, on rahakarp. Ma vist viskasin kogemata sinna peesode asemel Läti lati, mis mul ka münditaskus oli ning mida hiljem enam ei olnud. Siis ta natuke karjus mu peale omas keeles.

    Tehku omale raha vääring selgeks, peesodes arveldades ma poleks küll kahtekümment krooni talle andnud 😛 Selle eest saab juba peaaegu et kuuspaki Coronat kätte.

  8. kaamos juuli 11,2010 23:35

    Nojah, siis polegi päris kuningas (olgu-olgu, pealik!), pigem nagu natuke narr või nii. (Küll ma nuputasin, muide, mis see tal käes on. Esmapilgul tundus lausa hamburger olevat 🙂 kerjakarp hoopis! )

  9. namstoop juuli 11,2010 23:42

    Einoh tegelikult ma siiski arvan, et miski nö pealik ta oli, käitumine oli küll selline väga ülimuslik teiste suhtes ka. Ning tegu oli ikka päris indiaanlastega, mitte mingite plastiksulgedega paaniflöödi mängijatega, kes siin mööda külalaatu ringi kakerdavad.

  10. kaamos juuli 11,2010 23:52

    Mu suhtumine on ilmselt nende plastmassindiaanlaste poolt ära rikutud. Usun sind ja üritan seda pilti nüüd süvenenumalt vaadata.

  11. Larko juuli 12,2010 04:33

    Nüüd esimest pilti vaadates tuli meelde, et miks ma ometi peata Leninit ei postitanud, keda ju ohtralt pildistet. Sul ikka peaga Lenin 🙂

  12. kukupai juuli 12,2010 16:46

    Selle viimase pea analoog sekeldas pühapäeval Tammsaare pargis….

Comments are closed.