vaikne hommik mustamäe 2

vaiknehommik_01.jpgSee postitus läheb küll tavapärasest temaatikast veidi mööda, aga no ei saa ju sellist asja tähelepanuta jätta kui kodupood maha põleb. Päris karm vaatepilt oli. Täitsa hämmastav kui kenasti sellist tänapäevased angaarid põlevad, ilmselt on põhisüüdlaseks katuse kattematerjal. Paistis, et edasiliikuvat tulefronti ei üritatagi kustutada, tegeleti rohkem jube ärapõlenud ala kustutamisega. Nii et mine tea kuhu tuli juba välja jõudnud on, kas ka Prisma kohalt on katus läinud… Keskuses sees võib ilmselt vaatepilt olla üsna vesine….

vaiknehommik_02.jpgvaiknehommik_031.jpg

2 thoughts on “vaikne hommik mustamäe

  1. ArvoS märts 12,2009 11:00

    Kahjuks olen ka ilma poeta – õnneks lubati reedel PRISMA avada.

  2. namstoop märts 12,2009 12:21

    Jah, see lootus on 🙂

    Ega see ülejäänud osast Mustikast erilist puudust ei tunnegi…

Comments are closed.