Huh-jah, kiire on. Paar korda olen ikka toast välja saanud, et uut toru proovile panna. Teeb pilti küll kui vaja. Ja teravat… ja vaikselt. Aga see selleks. Sai käidud ühele kenal traditsioonilisel ekskursioonil Pärnumaal ning nädal enne seda üritatud koos paar AHViga tormijäänuseid merel tabada. Mitte et lubatud tormist midagi erilist järgi oleks jäänud. Ja sel pühapäeval, kui miskit lainet isegi oli, jälle ei hakanud minema. Damn it.
Aga tuleb märkida, et sealjuures on olnud üsna abiks kaamera+objektiivi vee- ja tolmukindlust. Veekindlust läks vaja tormis laineid püüdes ning tolmukindlust Tootsi turbatööstuses tuiates. Oli seal ikka tolmune… kuna sellist tobedat mõtet, nagu objektiivi vahetamine seal pähe ei saanud tulla, siis pidi siseruumides leppima üsna kitsa toruga. Aga oligi väljakutseks.
Tuleb tõdeda, et keset lainet oli üsna lõbus seista. Aga selleks ongi veekindel rõivastust ning muu varustus välja mõeldud. Geniaalne.
Pärnumaa on ka ilus ja huvitav koht. Tasub minna.
Pildid nigu ikka pildiSTOOP’is.
Pärnumaa on jah ilus ja huvitav koht. : )
Mis toru muidu katsetasid?
Eks ikka seda:
http://digistoop.trsm.eu/2008/01/18/nuud-on-see-siis-kaes/