fail will survaiv

survivor_4.jpgKuna tänapäeval on failidel kombeks liikuda suurel hulgal korraga ja soovitavalt ka suurtel kiirustel, hakkas vana mälupulk (Lexar Jumpdrive Sport) väikeseks jääma – kõigest 1GB ju. Ja lisaks veel jube aeglane ka. Kuigi muidu igati mõnusalt väike ja tugev. Aga jama lugu, kui sinna peale ei mahu isegi mitte poolt mälukaarditäit pilte…

Eellugu

Nii sai väheke ringi vaadatud, et mida üldse turul hetkel pakutakse. Suurusena sattusid valikus 8GB ja 16GB isendid. Kuigi viimane tundub hetkel veel veidi ülepakutud suurus minu jaoks. Eks paari aasta pärast vaatab :-). Kuna üheks oluliseks parameetriks oli lisaks kiirusele ja suurusela ka vastupidavus (plaan pulk nö võtmehoidjana kasutusse võtta), siis valik teap’ mis suureks ei osutunudki. Corsair’ini jõudsin üsna ruttu. Kuna aga Voyager’i välimus ei meeldi ja ka käega katsudes tundub sellise suht kobakas junn, siis see langes valikust välja. See-eest Survivor tekitas huvi. 8GB mudel jäi sõelale seetõttu, et 16GB ei pakuta GT versiooni (see on väidetavalt kiiiiiiirem).

Loe edasi jutuSTOOP’ist…