pikakariviljandijõul 1

vil_jaanik_1.jpgSel aastal november ja detsember on masendavad kuu olnud. Fotograafilises mõttes. Ei ole isegi mingit tuju kuhugi minna ja pilti teha, jõulupidudel mõni klõps ja kõik. Või noh, paar korda olen õue ka sattunud. Aga mida sa seda halli-pruunikirjut häma ikka pildistad. Ja kui juhtus vähegi heledam ilm olema, siis seda sai kenasti läbi tööakna vaadatud. Ja nüüd, kui puhkus käes, siis loomulikult koledad ilmad jätkuvad. Way to go, kesiganes sa seda ilma kusagil teed!

Aga mis siin ikka viriseda, ega elu sellest paremaks ei lähe. Häid jõule ja ilusaid ilmu! Pildid on pildiSTOOP’is.

pikakari_07.jpgvil_jaanik_3.jpgsanta.jpg

One comment on “pikakariviljandijõul

  1. Valle dets. 26,2007 00:49

    Blogipostitusest, et täpselt minu mõtted! See ilm on ikka täielik JAMA, ma ütlen… Samamoodi, et mõni klõps kusagilt jõulupeolt ja asi ants. Igatahes jõudu ja tulevaid paremaid ilmu!

    Kaaskannataja.

Comments are closed.