fotojaht: tee 11

jälle fotojahtimine käimas. Ausõna täna ma käisin isegi kaameraga ringi, et mõni värske temaatiline pilt ka ikka teha. Aga ei tulnud ühtegi sellist, millega rahul oleks. Nii et lähevad jälle vanad klõpsud loosi. Tegelikult on täitsa huvitav enda vanu pilte läbi sobrada ja neid mingi märksõna alla paigutada. Et oleks nii otsesemaid kui kaudseimad vasteid ning ehk ma mingeid varjatud ja topelttähendusi. Et oleks ikka huvitav või lihtsalt ilus.

{tee} laudtee

laudtee (Keava raba, panoraam)

{tee} ringtee

ringtee (Viljandi järve ürgorg, panoplaneet)

{tee} T-tee

T (Soomaa, Oksa vaateronist)

{tee} ära tee

ära tee (USA, infotahvel enne sillale sõitmist)

{tee} udutee

udutee (Mukri raba)

11 thoughts on “fotojaht: tee

  1. Tiia juuni 13,2009 23:31

    esimene ja viimane viivad sõnatuks. väga head, õrn udu leebelt liglemas…oh…

  2. Tiia juuni 13,2009 23:32

    deem, liuglemas tahtsin kirjutada.

    ikkagi on ilusad pildid

  3. kukupai juuni 14,2009 00:16

    Huvitavad ja väikese vindiga pildid 🙂

  4. britta juuni 14,2009 00:32

    WOW!
    Sõnatu! Tänud jagamast!

  5. Ninataga juuni 14,2009 02:26

    Igavesti lahe ja vahva teedekogum 🙂

  6. killuke juuni 14,2009 02:27

    Esimene on justkui teisest maailmast siia sattunud! Valgus haarab kohe-kohe selle mahajäetud maa…
    Viimane on toeda nurga alt kinni püütud!

  7. Oudekki juuni 14,2009 13:14

    Ümmargune maailm laudteega on väga hea lahendus ning tehniliselt superõnnestnud, absoluutselt õigustatud kujuvalik. Super!

  8. Voldemar-August juuni 14,2009 19:23

    Näe, maakera ikka ümmargune!

  9. kaamos juuni 14,2009 19:48

    Kartul – see oli esimene mõte munaja maailma pilti nähes 🙂
    Fantastiline!

  10. Köögikata juuni 14,2009 21:45

    Küll see maailm on ikka kaunis ja mitmekesine

  11. Nodsu juuni 15,2009 13:19

    Vat see neljas pilt on midagi mulle, see must-valge tekitab selle õige meeleolu sinna. Mõnus, paneb mõtlema. No ja raba piltide vastu ei saa muidugi miski! 🙂

Comments are closed.