jälle fotojahtimine käimas. Ausõna täna ma käisin isegi kaameraga ringi, et mõni värske temaatiline pilt ka ikka teha. Aga ei tulnud ühtegi sellist, millega rahul oleks. Nii et lähevad jälle vanad klõpsud loosi. Tegelikult on täitsa huvitav enda vanu pilte läbi sobrada ja neid mingi märksõna alla paigutada. Et oleks nii otsesemaid kui kaudseimad vasteid ning ehk ma mingeid varjatud ja topelttähendusi. Et oleks ikka huvitav või lihtsalt ilus.
laudtee (Keava raba, panoraam)
ringtee (Viljandi järve ürgorg, panoplaneet)
T (Soomaa, Oksa vaateronist)
ära tee (USA, infotahvel enne sillale sõitmist)
udutee (Mukri raba)
esimene ja viimane viivad sõnatuks. väga head, õrn udu leebelt liglemas…oh…
deem, liuglemas tahtsin kirjutada.
ikkagi on ilusad pildid
Huvitavad ja väikese vindiga pildid 🙂
WOW!
Sõnatu! Tänud jagamast!
Igavesti lahe ja vahva teedekogum 🙂
Esimene on justkui teisest maailmast siia sattunud! Valgus haarab kohe-kohe selle mahajäetud maa…
Viimane on toeda nurga alt kinni püütud!
Ümmargune maailm laudteega on väga hea lahendus ning tehniliselt superõnnestnud, absoluutselt õigustatud kujuvalik. Super!
Näe, maakera ikka ümmargune!
Kartul – see oli esimene mõte munaja maailma pilti nähes 🙂
Fantastiline!
Küll see maailm on ikka kaunis ja mitmekesine
Vat see neljas pilt on midagi mulle, see must-valge tekitab selle õige meeleolu sinna. Mõnus, paneb mõtlema. No ja raba piltide vastu ei saa muidugi miski! 🙂