kõikidele endistele, praegustele ja tulevastele lugejatele. Lähimal ajal kohtume ehk ka ühes teises netikanalis, aga ärge siin ka võõraks jääge, uut ikka jõudumööda lisandub. Muidu järgmisel aastal jõuluvana ei too mitte kui midagi, isegi vitsa võtab kaasa. Ja kuuse ka.
Kaunist Jõulu Sullegi!