2008. aasta lõppes tormiliselt. Küll õnneks ülekantud tähenduses, sest väga suurt tuult ei olnud. Või noh – vähemalt mitte nii suurt, mis pildistamist oleks seganud. Nii et sai rahulikult aja maha võtta ja teha paar tiiru jõuluses Viljandis ning aastavahetuse ootuses Keava rabas. Ning siin-seal veelgi. Lihtsalt kõik pildid pole veel digipimiku lõppjärku jõudnud, alles ripuvad virtuaalsel nööril ja kuivavad.
Viljandi oli kergelt lumine ja ilus. Teatud laiemate eesmärkide (nendest lähemalt lähitulevikus) täitmiseks oli küll vaja kirikusse sisse pildistama pääseda, aga kahjuks töötasid need pühade ajal tavapärasest erinevas rezhiimis. Seega pidid välisvaadetega leppima.
Keava rabas oli külm. Ja ilus. Kahjuks küll sai veidi hiljaks jäädud, nii et eriti ilusat aega oli veidi lühidalt ning pidi kiirustama. Kuid siiski – mmmmõnus hommik oli, raudselt kuulub rabas käikude top 3-e.
Ja kõik ülejäänud pildid nagu ikka pildiSTOOP’is.
panoplanet.jpg On äge pilt alles. (Y) Nagu terve linn oleks ümber lume palli vms.
Pilt val08_05.jpg kutsub kohe pikemalt vaatama. Ma ei oskagi öelda, kas oleks 1/3 või 2/3 horisondi nihutamine aidanud paremale kompale kaasa, aga silmale kena vaadata sellegipoolest. 🙂