Tervelt poolteist nädalat ennetähtaegselt. Aga kui nüüd muidugi tõsi on, et Jeesus jaanipäeva ajal hoopis sündis, siis jäid tegelikult muidugi paganama hiljaks. Üldkokkuvõttes muidugi vahet pole – peaasi, et kohale jõudsid. Ja kohale jõudis ka Sigma AF 10-20mm F4,0-5,6 EX DC.Või noh – mitte ei jõudnud kohale vaid käisin ikka ise ära toomas. Ja vahetasin enda nime vastu. Mis nii viga poodelda. 😉 Aga nüüd siis on päris enda oma. Ilus. Lai.
Kuna objektiiv lausa sügeles fotoka ees ja kibeles klõpsutama, siis näpistasin kiirel ajal veidi aega ja hüppasin pühapäeval mööda sõites vanalinna ühest nurgast läbi. Ehket jooksin näpp päästikul Baltast Raekoja platsini ja tagasi. Oli ilus ja oleks palju pildivõimalus olnud.
Igatahes lubad esialgsed katsetused oletada, et tegu on kvaliteetse klaasitükiga, isegi ütleks, et vist veidi parema ääreala kvaliteediga kui oli Amsterdamis laenuks olnud Sigma 10-20mm. Aga eks see veel paistab, ei hakka ennatlike järeldusi tegema.
Nii et igatahes minu maailm avardus tunduvalt 😉 Ja kombineerides seda avarust veel panoraamimise, SDUP-induse ja suvaklõpsudega… mmmm…
Rohkem pilte leiab pildiSTOOP’ist.