tasub ära küll 1

tasuvus_02.jpgKes ütles, et pildistamine ei tasu ära ja hobifotograafia ei too midagi tagasi? Ah? Hmhm, krt ise vist ütlesin. Aga selgub, et see on  täitsa vale, et mitte öelda sulavale. Tasub ära küll. Juba mingi oma n* protsenti on ära tasunud. Esitasin mõned pildid  siia ja sinna konkursile ning ongi hooletus ees, tulemus taga. Uus raamat ja viis sotti. Pole paha, pole paha ;-). Esita või veel midagi kuhugi, saab äkki veel lugemist.

tasuvus_01.jpg v6rrid_17.jpg idavir_27.jpg

* n-i ei julge välja arvutada; muidugi üldse mitte ei taha torkida seda muutujat, mis sisaldab endas tehtud investeeringute summaarset maksumust. Ignorance is bliss… 

One comment on “tasub ära küll

  1. Pingback: .:. digiSTOOP v3.0» Blog Archive » uhkus ajab…

Comments are closed.