Kes ütles, et pildistamine ei tasu ära ja hobifotograafia ei too midagi tagasi? Ah? Hmhm, krt ise vist ütlesin. Aga selgub, et see on täitsa vale, et mitte öelda sulavale. Tasub ära küll. Juba mingi oma n* protsenti on ära tasunud. Esitasin mõned pildid siia ja sinna konkursile ning ongi hooletus ees, tulemus taga. Uus raamat ja viis sotti. Pole paha, pole paha ;-). Esita või veel midagi kuhugi, saab äkki veel lugemist.
* n-i ei julge välja arvutada; muidugi üldse mitte ei taha torkida seda muutujat, mis sisaldab endas tehtud investeeringute summaarset maksumust. Ignorance is bliss…Â
Pingback: .:. digiSTOOP v3.0» Blog Archive » uhkus ajab…