Jah. Kõik on uus septembrikuus. Ka saabastel on nüüd uus kodu -> operatsioon “saabas”. Kuna saapaid hakkas juba kole palju kogunema ja üsna suur protsent pole neist enam ka minu pildistatud, siis tundus nagu veidi kohatu näidata neid läbisegi enda muude piltidega. Nii et pildiSTOOPist ära kolimine oli ammu plaanis. Ja et mitte piirduda poole saapaga, sai ka kogu.. hmm.. teooriaosa ümber kolitud. Tehnilistest üksikasjades võid lugeda juba sealsest pikemast postitusest.
Aga igatahes sai asja lõpuks üles ja pildiSTOOPis seni presenteeritud 176-le saapapildile lisandus veel pea’ 100 uut pilti, mis kõik sel suvel teha on saanud. Nii et tänaseks päevaks on ülestähendatud 163 erinevat saabast, seda 263 erineva pildi kujul. Pole paha, mis?! Kõik saapad (ja saapaalad) on ka kenasti Google Mapi kaardil olemas, sinna viivad viited konkreetsete piltide alt ning kaardilt toovad viited omakorda siis konkreetsete saabaste juurde.
Et haaret laiendada, on uues kohas ka väike in english sektsioon. Ehk toob see lisaks kodumaistele saabastele mõne välismaisegi juurde. Eks näis kuidas asjad sujuvad…
Igatahes on see viimane pikem operatsioon “saabas” teemaline positus digiSTOOPis. Siin saab nüüd keskenduda rohkem fotograafiaga seotud teemadele.
Nii et jube tore oleks, kui kõik need toredad inimesed, kes on võtnud vaevaks oma blogisse/kodulehele lisada väike reklaampildike muudaksid ringi sealt tuleva viite. Vastavad koodid on leitavad siit.