täielik saabas

ops3000.gif Vaikselt on suvi veel sügisesemaks muutunud kui möödunud kahel kuul ning jällegi kord on lisandunud ka kolm toredat inimest, kes ei olnud kadedad ning lisasid pilte hulkuvatest saabastest. Nii et sel korral lähevad tänusõnad Martenile, Androle ja  Kaupole. Külastage ka nende toredate inimeste lehti – http://www.androtti.blogspot.com/ ja http://rahukodu.com/Kaupopilt/!

Aga see pole veel kõik. Kõvakettal on mul ootamas veel ~40 erineva saabaslase pildid… oleks ainult nüüd aega ka need lisada. Aga küll nad tulevad, ega sületäis saapaid taevasse jää. Sõna otseses mõttes :-P. Sest, jah, tõepoolest on tulekul ka lendavad saapad…