Ma tean seda puud!! Eks ole Viljandis järve ääres!? Esimest korda märkasin seda vist kunagi 1994, kui vana sõbraga folgi ajal seal öösel ringi hulkusime ja ujumas käisime 🙂 See sõber kinkis mulle luuleraamatu. Oh kui palju armsaid (noorus)mälestusi tuli kohe meelde 🙂 Aitäh! 🙂
Ja see hauakivi! Super leid!
Purunenud kivi… Nukker, mõtlik ja ometi romantiline. Muide, oleks võinud ka tagurpidi pildistada, võib-olla oleks veel mõjuvam olnud. Kuigi mõjuv on niigi.
See puu…
Midagi polegi puule lisada…see on täiuslik 🙂
Ma tean seda puud!! Eks ole Viljandis järve ääres!? Esimest korda märkasin seda vist kunagi 1994, kui vana sõbraga folgi ajal seal öösel ringi hulkusime ja ujumas käisime 🙂 See sõber kinkis mulle luuleraamatu. Oh kui palju armsaid (noorus)mälestusi tuli kohe meelde 🙂 Aitäh! 🙂
Ja see hauakivi! Super leid!
Väga, väga head!
jep, Viljandi järve ääres. Vaat’ kus kuulus puu siis kohe, kõik teavad 😀
oeh, mis valik. küll on igasugust armastust ja see puu… pole midagi lisada.
Symbolis ja sönas väga hea valik.
Minu jaoks oli huvitav kogu STOOPide maailm, jätkub uurimist pikaks ajaks.
Oleks ka paar pönevat saabast välja pakkuda – kui see värk veel käib?
Purunenud kivi… Nukker, mõtlik ja ometi romantiline. Muide, oleks võinud ka tagurpidi pildistada, võib-olla oleks veel mõjuvam olnud. Kuigi mõjuv on niigi.
Näe, lausa kivvi raiutud armastus!
Suurepärased leiud
See keskmine foto liigutab mind väga.