fotojaht: konks 10

Konksuga värk on… mis see nüüd oligi… hmm… ahjaa, õige küll – õng. Aga konksuta värk? – Ju see on siis kala.

konksuga värk ja konksuta värk

konksuga värk ja konksuta värk

10 thoughts on “fotojaht: konks

  1. tegelinski aug. 20,2010 22:40

    Kui õngekonks, siis mõnikord on konksu otsa mõni muu tegelane peale kala ka jäänud. Isegi üks inimlaps kunagi, mäletan.

  2. tiia aug. 21,2010 12:15

    kalal käia on täitsa tore,aga kõige ebameeldivam on kala suust konksu kätte saada. pilt on järjekordselt 5+

  3. Voldemar-August aug. 21,2010 20:39

    Kisub kangesti filosoofiliseks.

  4. eve aug. 21,2010 21:35

    mees nagu mõtleks, et kumba viskan tagasi vette – konksu või kala

  5. namstoop aug. 21,2010 21:57

    visati mõlemad 😉

  6. skorpionitydruk aug. 21,2010 23:52

    kalamehejutt… ja kus suur saak on? eelmise nädala teema lausa.

  7. iltaka aug. 22,2010 09:10

    Enamasti kipuvad selle konksu külge vanad saapad jääma…

  8. Köögikata aug. 22,2010 10:40

    Või kui minna kasvandusse sellega vehkima, saab suuri kalu nagu niuhti. Nagu mina tegin. 😉 Kuigi tõele au andes olid nad seal üsna täissöönud ja ujusid enamasti tuimalt söödast mööda.

  9. kaamos aug. 22,2010 12:07

    Mis sellest kalast edasi sai? Läks tagasi, kasvama, või sulpsas uhhaasse (prae jaoks nagu natuke napp ju!)?

  10. A.I.V.O. aug. 22,2010 20:54

    Kalake mõtleb ilmselt, et oli mul vaja nii suure konksu otsa ronida?

Comments are closed.