stoop on stoop on stoop
Konksuga värk on… mis see nüüd oligi… hmm… ahjaa, õige küll – õng. Aga konksuta värk? – Ju see on siis kala.
konksuga värk ja konksuta värk
Kui õngekonks, siis mõnikord on konksu otsa mõni muu tegelane peale kala ka jäänud. Isegi üks inimlaps kunagi, mäletan.
kalal käia on täitsa tore,aga kõige ebameeldivam on kala suust konksu kätte saada. pilt on järjekordselt 5+
Kisub kangesti filosoofiliseks.
mees nagu mõtleks, et kumba viskan tagasi vette – konksu või kala
visati mõlemad 😉
kalamehejutt… ja kus suur saak on? eelmise nädala teema lausa.
Enamasti kipuvad selle konksu külge vanad saapad jääma…
Või kui minna kasvandusse sellega vehkima, saab suuri kalu nagu niuhti. Nagu mina tegin. 😉 Kuigi tõele au andes olid nad seal üsna täissöönud ja ujusid enamasti tuimalt söödast mööda.
Mis sellest kalast edasi sai? Läks tagasi, kasvama, või sulpsas uhhaasse (prae jaoks nagu natuke napp ju!)?
Kalake mõtleb ilmselt, et oli mul vaja nii suure konksu otsa ronida?
Comments are closed.
Kui õngekonks, siis mõnikord on konksu otsa mõni muu tegelane peale kala ka jäänud. Isegi üks inimlaps kunagi, mäletan.
kalal käia on täitsa tore,aga kõige ebameeldivam on kala suust konksu kätte saada. pilt on järjekordselt 5+
Kisub kangesti filosoofiliseks.
mees nagu mõtleks, et kumba viskan tagasi vette – konksu või kala
visati mõlemad 😉
kalamehejutt… ja kus suur saak on? eelmise nädala teema lausa.
Enamasti kipuvad selle konksu külge vanad saapad jääma…
Või kui minna kasvandusse sellega vehkima, saab suuri kalu nagu niuhti. Nagu mina tegin. 😉 Kuigi tõele au andes olid nad seal üsna täissöönud ja ujusid enamasti tuimalt söödast mööda.
Mis sellest kalast edasi sai? Läks tagasi, kasvama, või sulpsas uhhaasse (prae jaoks nagu natuke napp ju!)?
Kalake mõtleb ilmselt, et oli mul vaja nii suure konksu otsa ronida?