fotojaht: lend 6

Jaanipäev oli lennukas.

jaanik_01

6 thoughts on “fotojaht: lend

  1. Köögikata juuni 25,2010 23:35

    Nähh, nüüd ma ahvisin Sinu sissejuhatavat teksti kogemata. Sorry!
    Aga foto on megasuper!

  2. Larko juuni 26,2010 17:56

    Lapsepõlves on mõnus kiige peal lennata. Praegu enam ei julge.

  3. tiia juuni 28,2010 10:46

    eh milline kiirus, ma lausa tunnen seda tuult ja kiirust silmis.
    ma poleks küll olnud suuteline sel hetkel veel pildistama!

  4. -raul- juuni 28,2010 21:04

    hmm, kaasavedamine kaasavedamiseta

  5. namstoop juuni 28,2010 21:10

    jep, pigem kaasakiikumine koos väikese vedamisega – et ise alla ei kukkunud 😉

Comments are closed.