stoop on stoop on stoop
Jaanipäev oli lennukas.
Nähh, nüüd ma ahvisin Sinu sissejuhatavat teksti kogemata. Sorry! Aga foto on megasuper!
Jaaniilu 😀
Lapsepõlves on mõnus kiige peal lennata. Praegu enam ei julge.
eh milline kiirus, ma lausa tunnen seda tuult ja kiirust silmis. ma poleks küll olnud suuteline sel hetkel veel pildistama!
hmm, kaasavedamine kaasavedamiseta
jep, pigem kaasakiikumine koos väikese vedamisega – et ise alla ei kukkunud 😉
Comments are closed.
Nähh, nüüd ma ahvisin Sinu sissejuhatavat teksti kogemata. Sorry!
Aga foto on megasuper!
Jaaniilu 😀
Lapsepõlves on mõnus kiige peal lennata. Praegu enam ei julge.
eh milline kiirus, ma lausa tunnen seda tuult ja kiirust silmis.
ma poleks küll olnud suuteline sel hetkel veel pildistama!
hmm, kaasavedamine kaasavedamiseta
jep, pigem kaasakiikumine koos väikese vedamisega – et ise alla ei kukkunud 😉