fotojaht: jää 14

Olgu jääv meile jää.

Eks ma siis jää.

Soe ja aurav jää

Soe ja aurav jää

Voolav jää

Voolav jää

Vana jää

Vana jää

Kunstipärane jää

Kunstipärane jää

Gravitatsiooni eirav jää

Gravitatsiooni eirav jää

Eesrindlik jää

Eesrindlik jää

Üksik jää

Üksik jää

Libe jää

Libe jää

14 thoughts on “fotojaht: jää

  1. Ihanathaasteet veebr. 20,2010 15:15

    Foto jää-pulgakommidega on minu lemmik, kuigi esimene foto on ka väga kaunis.

  2. tiia veebr. 20,2010 15:29

    mõnel on ikka oskust leida paiku ja kohti, mida jäädvustada 🙂
    super pildid!

  3. Ninataga veebr. 20,2010 16:47

    MA võtan selle aurava jää 🙂

  4. Annika veebr. 20,2010 18:13

    väga super pildid – jääd võib ennast nii erinevalt näidata…

  5. roosa põder veebr. 20,2010 19:05

    Kõik väga head pildid. Eriti meeldib vana jää

  6. tegelinski veebr. 20,2010 19:16

    nööbikud ja mütsikud… on sellised väikesed seened. no mis sest, et seekord jääst 🙂

  7. vx veebr. 20,2010 19:17

    No mina ei oska siit küll lemmikut valida, seepärast otsustan, et need kõik on mu lemmikpildid 🙂

  8. Voldemar-August veebr. 20,2010 20:48

    Voolav jää ja Vana jää – aaaaahhh.
    Eesrindlik jää – heheheeee.

  9. Poku veebr. 20,2010 20:51

    mul ka pikakarist jahipilt 🙂
    aga gravitatsiooni eiravad jääkübarad on minu lemmikud 🙂

  10. Köögikata veebr. 20,2010 21:40

    Ma võtan kolmanda ja viienda!

  11. ÖöHulkur veebr. 20,2010 23:43

    Klõps nummer 4 pani peris mõtisklema, et mes kunstivoolu elik ismiga tegu…

  12. helve veebr. 21,2010 13:24

    vana jää võttis sees kõhedaks, nii meeldib see!
    gravitatsiooni eirav jää on väga-väga ilus!

  13. killuke veebr. 21,2010 21:33

    imekenad pildid on kokku saanud!

  14. Larko veebr. 22,2010 10:37

    Viimane on tõesti päevakohane mitmel tasandil: olümpiamängud, harukordne võimalus looduslikul jääl uisutada ja kõik muu talvevärgiga seonduv. Kohe näha, et külm on.

Comments are closed.