fotojaht: terav 15

Teravad elamused on toredad. Mõnikord.

Terav majandusolukord - Island, Reykjavik

Terav majandusolukord - Island, Reykjavik

Terav hambumus - Praaga

Terav hambumus - Praaga

Teravate hammaste töö - Emajõgi

Teravate hammaste töö - Emajõgi

Terav ora - Mulgi heinamaa

Terav ora - Mulgi heinamaa

Terav elamus - elu heinarullil

Terav elamus - elu heinarullil

Palju teravust - Mehhiko, Teotihuacan

Palju teravust - Mehhiko, Teotihuacan

Suunavad teravikud - Karksi-Halliste ürgorg

Suunavad teravikud - Karksi-Halliste ürgorg

Terav arhitektuur - Rotermanni kvartal

Terav arhitektuur - Rotermanni kvartal

15 thoughts on “fotojaht: terav

  1. zeeta veebr. 28,2010 13:33

    on ikka teravad tabamused ! eriti head on need, kus teravus kenasti ymarustega mestis.

  2. Ihanathaasteet veebr. 28,2010 14:04

    Kaunid leiud! Mulgi heinamaa on lemmik…

  3. Köögikata veebr. 28,2010 14:39

    See kolp naeratab nii imearmsasti. Samuti on vastuoluline see puuriit rotermannis. Heinakõrs on lausa super!

  4. tiia veebr. 28,2010 15:31

    see sitikas ja see mullileheke ja see ja see ja oeh…
    imetlen.

  5. ÖöHulkur veebr. 28,2010 16:58

    Kaits teravikku Reykjavikis – peris huvitav tabamus.
    Puuriit Rotermannis – ons tegu nonde Savika IBA-kyttepuudega?

    Ja mes ylejäänuisse puutub – es mõika otsustada, kas eelistada Emajõge vai mulgi ora. Viskaks kulli-kirja, anomaalset loosi, niikui räperdas A-Rühm?
    😀

  6. Kaamos veebr. 28,2010 17:38

    Imelised pildid kõik, aga viimasel pildil olevate objektide terav omavaheline sobimatus on ikka üle kõige!

  7. Poku veebr. 28,2010 22:39

    Meeletult ilusad pildid!!!

  8. helle veebr. 28,2010 22:48

    Viimane on lummav. Tegelikult meeldivad kõik.

  9. killuke märts 1,2010 00:35

    väga ilusad pildid, eriti see terav veepiiskadega ora!

  10. vx märts 1,2010 09:59

    Oh sa püha püss, mis pildid!!! Väga teravad kõik.

  11. Morgie märts 1,2010 13:10

    Vapustavad pildid, aga see kõige alumine on juba täielik ohhooo!elamus. Maruvahva!

  12. roosa põder märts 1,2010 18:10

    Teravad leiud. Aga pildid ise on samuti teravalt kvaliteetsed

  13. ÖöHulkur märts 1,2010 23:11

    Muidex, tähepäälepanek: Chrome brauser näitab osa pilte poolikult :S

  14. Annika märts 2,2010 00:20

    Mulle meeldivad kõik pildid!!.. see terav maja on väga vägev…ja siis Emajõe pilt on nii salapäralik ja suve igatsus tuli peale!

  15. helvelei märts 2,2010 23:41

    terav hambumus mõjus kuidagi eriti teravalt.

Comments are closed.