fotojaht: auk 15

Kui muhk on tagurpidi lohk ja lohk on tagurpidi muhk, siis mis asi on tagurpidi auk?

Auk kivis: Pöide kirik

Auk kivis: Pöide kirik

Auk seinas: Heimtali mõis

Auk seinas: Heimtali mõis

Auk maas: Tahkuna patarei

Auk maas: Tahkuna patarei

Auk maailmas: Viljandi kesklinn

Auk maailmas: Viljandi kesklinn

Vale auk

Vale auk

Auk taevas: Iru veejahuti

Auk taevas: Iru veejahuti

15 thoughts on “fotojaht: auk

  1. kirss veebr. 6,2010 14:52

    oh, kuidas see viljandi kesklinna pilt tehtud on? mingi vastav obje + photoshop?
    kiviauk on ka superluks

  2. zeeta veebr. 6,2010 15:16

    yks huvitavam kui teine, no on alles hea augukollektsioon!

  3. zeeta veebr. 6,2010 15:25

    tagurpidi auk on KUA.ja see, et Viljandi(s) on maailma auk … eri lahe!

  4. Ninataga veebr. 6,2010 17:00

    See viljandi sobib 🙂
    Ma oeln seda ennem kah juba imetlenud 🙂

  5. YksikHunt veebr. 6,2010 17:10

    See Viljandi auk on tõesti hea. Panoraam kui ma ei eksi ja kokku keeratud?
    Kirikuaia kiviaugus ujuvad lilled aga võitsid südame 😉

  6. Köögikata veebr. 6,2010 18:13

    Karikakrasilmadega veehaldjas ja kärbes võrgus on mu lemmikud, aga ahhetama panid nii mõnedki teisedki pildid.

  7. Voldemar-August veebr. 6,2010 21:18

    Küll ma olen mõelnud et mis küll selle Iru jämeda tünni sees on. Näe mis.
    Juureldes avalause küsimuse üle jõudis mõte pärast keerukaid eksirännakuid sugupoolte erinevuste juurde.

  8. namstoop veebr. 6,2010 21:54

    heh@sugupoolte erinevus 🙂

    Aga Viljandi pilti sellisel kujul küll pole varem kusagil näha saanud. Plaaneedina on üleval jah, aga täna spetsiaalselt selle fotojahi jaoks keerasin pahempidi ja tegin selles hoopis pontšiku, et mitte öelda augu aegruumi.

    Ja sellest, kuidas neid tehakse saab step-by-step juhendit lugeda näiteks siit: http://blog.photopoint.ee/panoraamplaneedid/

  9. roosa põder veebr. 6,2010 22:59

    Jõle lahedad pildid kõik. Patarei ja kiviauk meeldivad kohe eriti

  10. KamskiV veebr. 7,2010 09:13

    Ei saa originaalset midagi öelda:
    kanaperselilled
    lihtsalt on
    nii südantkortsutavalt nunnud
    ja
    Viljandi
    kui toru taevasse
    ka!

    😀

  11. Jasnajan Puukissa veebr. 7,2010 14:33

    Komea kuvasarja, upeita kuvia.

    Erityisen puhutteleva on muurissa olevan ikkunan kautta välittyvä toinen tila.

  12. killuke veebr. 7,2010 22:23

    Väga ilusasd pildid! Esimene kuidagi eriliselt südamlik!

  13. tiia veebr. 7,2010 23:43

    kui igat pilti vaadates hüüatad oih, mis lahe, siis need on head pildid.
    sitikas, vot see sitikas… selle puhul hüüdsid silmad proosit!

  14. Larko veebr. 8,2010 02:15

    Ega teisigi pilte laita ei taha, kuid Viljandi oma on ikka klass omaette!

  15. Karel veebr. 10,2010 15:09

    Mulle meeldib piltidest enim esimene. Aga kuidas sinna veejahuti sisse pääsetakse kui tohib küsida?

Comments are closed.