Küll ma olen mõelnud et mis küll selle Iru jämeda tünni sees on. Näe mis.
Juureldes avalause küsimuse üle jõudis mõte pärast keerukaid eksirännakuid sugupoolte erinevuste juurde.
Aga Viljandi pilti sellisel kujul küll pole varem kusagil näha saanud. Plaaneedina on üleval jah, aga täna spetsiaalselt selle fotojahi jaoks keerasin pahempidi ja tegin selles hoopis pontšiku, et mitte öelda augu aegruumi.
oh, kuidas see viljandi kesklinna pilt tehtud on? mingi vastav obje + photoshop?
kiviauk on ka superluks
yks huvitavam kui teine, no on alles hea augukollektsioon!
tagurpidi auk on KUA.ja see, et Viljandi(s) on maailma auk … eri lahe!
See viljandi sobib 🙂
Ma oeln seda ennem kah juba imetlenud 🙂
See Viljandi auk on tõesti hea. Panoraam kui ma ei eksi ja kokku keeratud?
Kirikuaia kiviaugus ujuvad lilled aga võitsid südame 😉
Karikakrasilmadega veehaldjas ja kärbes võrgus on mu lemmikud, aga ahhetama panid nii mõnedki teisedki pildid.
Küll ma olen mõelnud et mis küll selle Iru jämeda tünni sees on. Näe mis.
Juureldes avalause küsimuse üle jõudis mõte pärast keerukaid eksirännakuid sugupoolte erinevuste juurde.
heh@sugupoolte erinevus 🙂
Aga Viljandi pilti sellisel kujul küll pole varem kusagil näha saanud. Plaaneedina on üleval jah, aga täna spetsiaalselt selle fotojahi jaoks keerasin pahempidi ja tegin selles hoopis pontšiku, et mitte öelda augu aegruumi.
Ja sellest, kuidas neid tehakse saab step-by-step juhendit lugeda näiteks siit: http://blog.photopoint.ee/panoraamplaneedid/
Jõle lahedad pildid kõik. Patarei ja kiviauk meeldivad kohe eriti
Ei saa originaalset midagi öelda:
kanaperselilled
lihtsalt on
nii südantkortsutavalt nunnud
ja
Viljandi
kui toru taevasse
ka!
😀
Komea kuvasarja, upeita kuvia.
Erityisen puhutteleva on muurissa olevan ikkunan kautta välittyvä toinen tila.
Väga ilusasd pildid! Esimene kuidagi eriliselt südamlik!
kui igat pilti vaadates hüüatad oih, mis lahe, siis need on head pildid.
sitikas, vot see sitikas… selle puhul hüüdsid silmad proosit!
Ega teisigi pilte laita ei taha, kuid Viljandi oma on ikka klass omaette!
Mulle meeldib piltidest enim esimene. Aga kuidas sinna veejahuti sisse pääsetakse kui tohib küsida?