3 esimest “objekti” (peldik, parkla ja Porkuni)käisid ka minul peast läbi – aga kyllap peldik ja parkla kummitasid paljudel. Sestap körvale jätsingi; ja Porkuni pilte ei leidnud.
Nyyd vaatan, et oleks vöinud ikkagi selles laadis erinevate objektide galerii teha: värvikas ja koguni informatiivne.
Silme ees võtab kohe kirjuks.
Mida rohkem, seda uhkem, seega esimene ikka parim.
Tõeliselt mõnus valik, eriti meeldib Peaaegu P.:)
private! 🙂 minimaalselt vahva. kuigi mulle teised ka meeldisid, isegi väga.
Polnud põrmugi piinlik. P-ee oli ka privaatne, niiet, igati korrektne.
esimene on kuidagi kõige omasem…
3 esimest “objekti” (peldik, parkla ja Porkuni)käisid ka minul peast läbi – aga kyllap peldik ja parkla kummitasid paljudel. Sestap körvale jätsingi; ja Porkuni pilte ei leidnud.
Nyyd vaatan, et oleks vöinud ikkagi selles laadis erinevate objektide galerii teha: värvikas ja koguni informatiivne.
Iga kord, kui siia satun, olen vaimustuses just fotode lakooniliselt selgete piirjoonte pärast, mis lummavalt oskavad lugu jutustada.
Hea valik, “Puuduv P” jäi eriti silma