fotojaht: sügav 7

Sügavused on sageli raskesti märgatavad. Kui õige perspektiiv puudub.

argent_059_pano

valle de la luna

7 thoughts on “fotojaht: sügav

  1. vuuduu nov. 7,2010 23:48

    Uhh. Pea hakkab ringi käima. Siin on siis see sygavusega pilt, mida ma oma kaustadest taga ajasin ja seda öiget ei leidnud!
    Aga, ma pole ka sellisesse kohta sattunud…

  2. Larko nov. 8,2010 07:35

    Kuu peal käisid? 🙂

  3. Köögikata nov. 8,2010 12:19

    Kogu see kivimiorg on kaunis küll, aga ma olen ilmselt ikka taimeusku, selline kurb ja elutu tunne tuleb peale seda vaadates.

  4. namstoop nov. 8,2010 12:44

    200+ miljonit aastat tagasi oli seal elu ehk rohkem jah 🙂

  5. tiia nov. 8,2010 19:03

    need mäed paistavad ju kausa hõrgutistena, kihiliste kookidena 🙂
    maa sügavustes on palju huvitavaid värve.

  6. kaamos nov. 8,2010 21:59

    Pilgule tundub, et need pisikesed kraavid on vaid hopsti! üle astuda, mis siis, et mõistus teab tegelikku sügavust 😀

  7. MP nov. 8,2010 23:24

    Põnev. Seal tahaks isegi käia

Comments are closed.