fotojaht: vanasõna 10

Mis täna tehtud, see homme hooleta – järelikult lisan pildid seekord juba laupäeva. 😈

Kodu sääl, kus kotid maas

Kodu sääl, kus kotid maas

Mine joostes ja tule joostes, räägi ruttu asi ülesse, siis saad kähku tagasi

Mine joostes ja tule joostes, räägi ruttu asi ülesse, siis saad kähku tagasi

Seni lühike võtab marja maast kui pitk kummardab

Seni lühike võtab marja maast kui pitk kummardab

Muda mua mõsk, vägi väe kasvatas

Muda mua mõsk, vägi väe kasvatas

Uus kuu, uued ilmad

Uus kuu, uued ilmad

Inimese nahk on ikka napp

Inimese nahk on ikka napp

Tee pattu ja palu andeks

Tee pattu ja palu andeks

10 thoughts on “fotojaht: vanasõna

  1. Ihanathaasteet apr. 17,2010 19:43

    Muda mua mõsk, vägi väe kasvatas – lemmik. Tahaks sinna pakiraamile sall kaelas lehvimas.

  2. roosa põder apr. 17,2010 19:46

    Väga lõbus ja andekas seeria. Kuidas kuupilt tehtud on. Kas mitu erinevat kaadrit kokku “kleebitud”?

  3. namstoop apr. 17,2010 19:55

    Põhimõtteliselt kokku kleebitud jah, Pentaxil saab kaamera sellega ise hakkama – multi exposure funktsioon.

  4. tiia apr. 17,2010 20:11

    eh, see inimese nahk pani muigama 🙂
    lahe seeria!

  5. Köögikata apr. 17,2010 22:12

    Kuu ja inimnahk on vahvad leiud!

  6. kaamos apr. 17,2010 22:40

    “Seni lühike võtab…” esireas olev pikk on küll tiba piinatud olekuga 😀

  7. Voldemar-August apr. 18,2010 12:55

    Väga dünaamilised fotod seekord. Eriti see kirjude botastega mopeedimees.

  8. Larko apr. 18,2010 23:14

    Mulle meeldivad kõige rohkem esimene ja viimane pilt. Esimene seepärast, et tossu all on iga mees niikuinii. Viimane aga sellepärast, et andeks palumine on ikka vabatahtlik, kuid patu tegemine mõnus 😛

  9. Annika apr. 19,2010 05:22

    Kuu pilt on väga lahe!!

  10. A.I.V.O. apr. 20,2010 19:53

    Oma nahk on ikka ligemal 😀
    Sääreväristajaga kimaja on väegade stiilne.

Comments are closed.