Mis täna tehtud, see homme hooleta – järelikult lisan pildid seekord juba laupäeva. 😈

Kodu sääl, kus kotid maas

Mine joostes ja tule joostes, räägi ruttu asi ülesse, siis saad kähku tagasi

Seni lühike võtab marja maast kui pitk kummardab

Muda mua mõsk, vägi väe kasvatas

Uus kuu, uued ilmad

Inimese nahk on ikka napp

Tee pattu ja palu andeks
Muda mua mõsk, vägi väe kasvatas – lemmik. Tahaks sinna pakiraamile sall kaelas lehvimas.
Väga lõbus ja andekas seeria. Kuidas kuupilt tehtud on. Kas mitu erinevat kaadrit kokku “kleebitud”?
Põhimõtteliselt kokku kleebitud jah, Pentaxil saab kaamera sellega ise hakkama – multi exposure funktsioon.
eh, see inimese nahk pani muigama 🙂
lahe seeria!
Kuu ja inimnahk on vahvad leiud!
“Seni lühike võtab…” esireas olev pikk on küll tiba piinatud olekuga 😀
Väga dünaamilised fotod seekord. Eriti see kirjude botastega mopeedimees.
Mulle meeldivad kõige rohkem esimene ja viimane pilt. Esimene seepärast, et tossu all on iga mees niikuinii. Viimane aga sellepärast, et andeks palumine on ikka vabatahtlik, kuid patu tegemine mõnus 😛
Kuu pilt on väga lahe!!
Oma nahk on ikka ligemal 😀
Sääreväristajaga kimaja on väegade stiilne.