Hetkel on puhkus jah. Puhkus pildistamisest. Ei ole isegi ringi käies fotokola kaasas kandagi, väike kompakt taskusse ja minekut. Ja ega sellega midagi asjaliku pole püüda viitsinud, rohkem selline ehk läheb vaja variant. Vahel lähebki. Nii et puhkusepilti saamiseks pidi jälle vana rasva kallale minema. On saanud puhata küll, pole midagi öelda.
algav puhkus:
ei ole võimalik välja tuua ühte lemmikut, kui kõik karjuvad headust.
aga need peegelduvad kalamehed on tõeliselt tore ja see turvavestis fännaja on lausa mÖnus.
Millest me räägime… ohe, millal mul nii õnnestuks?
Superpildid kõik…
Need peegelduvad kogud ei ole kalamehed vaid matkajad Teravmägedel 😉
Fännaja oli jah selline silmatorkav kuju, möllas laulupeol ringi. Pildil olev emotsioon õnnestus tabada seeriana sellest hetkes kui üks lugu just lõppes ja onu rõõmsalt lõpuakordi kaasa lõi.
Tahtsin küsida, et kus mägedega pilt tehtud on, aga sain kommentaarist juba vastuse. On sul kusagil veel Teravmägedel tehtud pilte? 🙂