OPS 70 1

kiruvere_01.jpgKevad käes vist. Täpselt ei oska öelda ka, läbi akna saab kehvasti aru. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid hoopis sellest, et maailmas leidus jälle kaks head inimest, kes saapalisi on viitsinud jäädvustada ja koguni Operatsioonis osaleda. Ja koguni nii kenasti, et nüüd on erinevaid saapalisi tabatud kena ümmargune arv – 70!

Külastatagu häid inimesi:

Raido viewfinder
midaaaa@DA

Ja kõik saapad on ka kenasti kaardil näha nagu ikka.

Ahjaa, seda ka, et mingil hetkel sai paar pilti teha, mis nüüd pildiSTOOP’is üleval on.

One comment on “OPS 70

  1. Pingback: .:. digiSTOOP v3.0» Blog Archive » aasta plaan paari päevaga

Comments are closed.