Et suvi saaks väärika punkti, sai ette võetud üks rattaretk Ahvenamaale. Kuna saarestikus on vaid 900 km teid, siis teap’ mis sportüritusega tegu polnud, selline kena kulgemine kenas maastikus. Isegi pilti sai tehtud natuke. Ja kuna juba pilti sai tehtud, siis on nüüd pildiSTOOP’is ka vastav album.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et kena koht (v.a. üsna igav põllumajanduslik lõunaosa), samas on neil ilmselgelt turistiatraktsioonidega kitsas käes – palju on kohti, mida tegelikult pole. Ehket on silt ja märge kaardil, aga kohale jõudes selgub, et seal tõepoolest oli midagi paarisaja aasta eest, siis tulid kurjad rootslased-venelased-kesiganes ja hävitasid sellegi vähese ära. Palju on ka matkaradu, aga nende puhul ei tea kunagi kas asi ka väärt on. Paar tükki, kuhu sai mindud, olid küll täiesti mõttetud vesised võpsikud, kust peale puukide suurt muid huviväärsusi ei tuvastanud. Võibolla kusagilt Lääne-Euroopast tulnule pakuvad ka need kohad veidi rohkem…
Aga seltskond oli hea ja retk igati vinge. Ja see ongi kõige tähtsam.
Pingback: .:. digiSTOOP v3.0» Blog Archive » hangi omale mälu!