fotojaht: rist 14

Eks see üks rist ja viletsus ole.

heimtali rist ja viletsus

heimtali rist ja viletsus

aconcagua rist ja viletsus

aconcagua rist ja viletsus

maarjamäe rist ja viletsus

maarjamäe rist ja viletsus

colesbukta rist ja viletsus

colesbukta rist ja viletsus

prangli rist ja viletsus

prangli rist ja viletsus

hiiumaa rist ja viletsus

hiiumaa rist ja viletsus

san cayetano rist ja viletsus

san cayetano rist ja viletsus

14 thoughts on “fotojaht: rist

  1. tiia apr. 8,2011 21:53

    näh, napsas samasuguse pildi Ristimäelt kui minagi, õnneks on see nii lai, et tuleb ka teise vaatenurga alt.

    esimene pilt on väga mõjuka moega, tundeid äratav.

  2. Köögikata apr. 9,2011 01:01

    Head kaadrid kõik.

  3. Rattus apr. 9,2011 07:52

    Väga hea seeria ristidest.
    Viletsus ei paistnud piltidele välja.

  4. osaline apr. 9,2011 08:21

    Keskmine pilt ei lase enam silmi lahti. 🙂

  5. kaamos apr. 9,2011 17:03

    Hakkasin tasapisi ülalt alla vaatama, pilt-pildilt tekkisid märksõnad: väsinud… lendutõus…kolm prisket mammit…
    Ja siis said sõnad otsa. Neljas pilt on midagi, mis ei lase enam lahti.

  6. Oudekki apr. 9,2011 19:43

    Oo, see aconcagua rist ja viletsus on unustamatu ja pilkukinnihoidev. Kõik on omal kohal, nii tehniliselt kui sisuliselt ja mõistatus on ka…

  7. Voldemar-August apr. 9,2011 19:52

    Kui rist kalmu peal, on viletsus juba möödas.

  8. eve apr. 10,2011 08:34

    Väga hää ristide kollektsioon. Esimene imponeerib minule enim.. tunne selle pildi sees on miskitmoodi tuttv.

  9. tegelinski apr. 10,2011 10:02

    Esimene ja neljas rist… ma tahaks, et keegi läheks ja lükkaks nad püsti, sest see, kes kunagi nad püsti pani, seda ise enam tõenäoliselt tegemas pole…

  10. skorpionitydruk apr. 10,2011 12:27

    Suur ja suurepärane valik erinevaid riste! Must-valged pildid mõjuvad selle teema juures kohe eriti hästi.

  11. A.I.V.O. apr. 10,2011 14:23

    Mulle isiklikult tundub, et “Heimtali rist ja viletsus” on mustvalges kastmes n.n. dünamiit.

  12. vx apr. 10,2011 21:30

    Palju huvitavaid riste. Tundub, et sulle meeldib neid pildistada, et maailma eri paigust oled nad “purki” saanud. 🙂

  13. namstoop apr. 10,2011 22:31

    Ma ei ütleks, et mulle kuidagi eriliselt meeldiks just riste pildistada vms. Aga oma sümboolses tähenduses on ristid paljudel juhtudel heaks lisaks muidu suhteliselt igavale pildile. No nagu näiteks see Teravmägedel Colesbukta ääres tehtud pilt.

    Nii et selles mõttes meeldib mulle küll neid pildile paigutada, kui kusagil mõni sobivas kohas seismas on.

  14. killuke apr. 16,2011 19:48

    Üks pilt on kaunim kui teine! Väga hea nurga alt pildistatud!

Comments are closed.