fotojaht: latern 11

Üsna lamp teema sel korral peaks mainima :-).

Öine latern. Tallinn, Toompea

Ilus lamp. Holland,  Amsterdam

Laelamp. Läti, Turaida.

Laternaplaneet. Hiiumaa, Tahkuna

laternaplaneet

11 thoughts on “fotojaht: latern

  1. tiia okt. 17,2009 20:08

    namstoop Sa oled väga hea fotograaf. su pildid räägivad!

  2. Ninataga okt. 17,2009 20:18

    Sinu piltidest ei saa valida. Need on kõik alati olemas 🙂

    Sama jutt mis leheneegril – tugrikukott nurka .. iga pildi peale peaks naeratus ja kõlks käima 🙂

  3. Yksikuitaja okt. 17,2009 21:00

    Kunstipärased.

  4. iltaka okt. 17,2009 21:04

    Hollandi pilt on muinasjutuliselt südamlik.

  5. kukupai okt. 18,2009 00:11

    Ideedega pildid ja tehniliselt ka väga head 🙂

  6. A.I.V.O. okt. 18,2009 14:40

    Hollandi pilt on jube hea. 🙂
    Siiski lõi mu pahviks tuletorniga pall… 😀

  7. Köögikata okt. 18,2009 17:37

    SUPER! Eriti just hollandlanna ja hiidlane.

  8. killuke okt. 18,2009 19:55

    Väga ilusad! Esimene haarab mind lausa enda sisse!

  9. Larko okt. 19,2009 06:54

    Amsterdami oma on küllaltki ekstsentriline. Muigama ajab 🙂

  10. Morgie okt. 22,2009 00:48

    Aah, see mütsiga lamp on ilus, pilt on ilus, kavala kõverusega, muinasjutuliste värvidega.
    Kas Laternaplaneet on peegelduselt pildistatud või fotosopis väänatud?

  11. namstoop okt. 22,2009 09:11

    Planeet on ikka jah hilisem töötlus arvutist.

Comments are closed.